У Шокіна погрожували "діамантовому прокурору", бо він хотів працювати з командою Сакварелідзе, - екс-прокурор

Генпрокуратура погрожувала підозрюваному у справі "діамантових прокурорів" Володимиру Шапакіну, щоб він не йшов на контакт зі слідством
Depo.Влада
18 квітня 2016 07:35
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі Громадського заявив звільнений заступник начальника відділу процесуального керівництва ГПУ Віталій Опанасенко, передає depo.ua.

"Вже була готова угода про співпрацю зі слідством. Декілька разів його заводили до приміщення Генеральної прокуратури, але не до нас. Коли він там був – були чіткі погрози його життю. Я думаю, що це все пояснює", — заявив Опанасенко.

Колишній прокурор зазначив, що тиск на Шапакіна здійснювався з боку високопосадовців ГПУ, однак відмовився називати конкретні прізвища.

Раніше Опанасенко заявив, що ГПУ почала тиснути безпосередньо на слідчих у цій справі на наступний день після обшуку в квартирах "діамантових прокурорів".

Нагадаємо, що  6 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць були затримані за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Згодом їх відпустили під заставу, а на слідчих, які займаються цією справою, посилився тиск

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада