ГПУ склала підозру Януковичу за фактом хабара від Клюєва

Генеральна прокуратура України склала письмові повідомлення про підозру Віктору Януковичу та іншим у заволодінні державним майном - будівлями та спорудами комплексу відпочинку "Пуща Водиця" урочища "Межигір’я"
Depo.Влада
17 червня 2015 12:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

За даними відомства, крім Януковича, підозри підготовлені директору ТОВ "Медінвесттрейд" Г. Герасименку, директору ТОВ "Танталіт" П. Литовченку та іншим.

Їм інкримінують злочини за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України за фактом заволодіння державним майном - будівлями та спорудами комплексу відпочинку "Пуща Водиця" урочища "Межигір'я" та земельними ділянками (площею понад 100 га), на яких вони розташовані, а також дій щодо легалізації вказаного незаконно одержаного майна, вчинених за сприяння Сергія Клюєва.

Крім того, за фактами одержання Януковичем неправомірної вигоди у особливо великих розмірах від Клюєва, після придбання останнім у серпні 2013 року ТОВ "Танталіт".

За даними ГПУ, мова йде про десятки мільйонів гривень, які використовувалися на оплату витрат пов'язаних з проживанням Януковича в будівлях резиденції "Межигір'я", надання останньому права безоплатного користування будівлями та земельними ділянками ТОВ "Танталіт".

"За цими фактами складено повідомлення про підозру В. Януковичу у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 368 КК України", - зазначили у відомстві.

 

Мітки: ГПУ