ГПУ: Переслідування "Автомайдану" координувалося Адміністрацією Януковича

Переслідування "Автомайдану" координувалося Адміністрацією Януковича, до суду направлено акти по 38 співробітникам МВС і двом суддям
Depo.Влада
17 листопада 2015 12:15
ФОТО: depo.ua

Про це в ході брифінгу заявив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Іншим проявом спроби припинити протестні акції було переслідування учасників руху "Автомайдан". Воно полягало як у випадках побиття автомайданівців, пошкодженні їх автотранспорту і в системному незаконному притягненні до адміністративної відповідальності. Результати розслідування показують, що це була не окрема діяльність окремих даішників, це була системна діяльність посадових осіб департаменту ДАІ, МВС і окремих суддів, яка координувалася АП", - заявив Горбатюк.

"За попередніми результатами розслідування, в даний час вже направлено до суду обвинувальні акти по 40 особах. Це 38 працівників органів внутрішніх справ та двоє суддів. В даний час також розслідують кримінальні провадження за підозрою двох представників ДАІ і двох суддів, розслідування по яких завершується. Загалом, до адміністративної відповідальності було притягнуто понад 500 "автомайданівців", і за кожним цим фактом проводиться слідство і буде дана належна правова оцінка", - додав він.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада