ГПУ оскаржить рішення виправдати суддю, який відібрав права в "автомайданівця"

У ГПУ заявили, що прокуратура Києва оскаржить виправдання судді Лисенка, обвинуваченого в неправосудному позбавленні прав учасника Автомайдану
Depo.Влада
8 квітня 2016 20:05
ФОТО: depo.ua

"Прокуратура міста Києва не згодна з рішенням Києво-Святошинського райсуду Київської області і буде наполягати на скасуванні виправдувального вироку судді Лисенко, який в січні 2014 року незаконно притягнув до адміністративної відповідальності активіста Автомайдану", - заявили у прес-службі ГПУ, передає depo.ua

У ГПУ наполягають, що на судовому засіданні державного обвинувача було надано достатньо доказів вчинення суддею кримінального злочину, передбаченого ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення). 

Зокрема, за даними ГПУ, факт винесення суддею Лисенком неправосудного рішення підтверджується Апеляційним судом Київської області, який визнав незаконним і скасував його рішення про позбавлення прав учасника  Автомайдану. 

"У зв'язку із цим прокуратура вважає винесений виправдувальний вирок судді В. Лисенку незаконним і оскаржуватиме його в установленому законом порядку", - підкреслили в ГПУ. 

Нагадаємо, що сьогодні Святошинський райсуд Києва виправдав суддю Києво-Святошинського райсуду Київської області Владислава Лисенка, обвинуваченого у винесенні завідомо незаконного рішення про позбавлення водійських прав активіста Автомайдану.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада