ГПУ оголосила в розшук членів лічильної комісії Ради

ГПУ оголосила в розшук колишніх народних депутатів і членів лічильної комісії Верховної Ради України
Depo.Влада
13 березня 2015 16:27
ФОТО: depo.ua
ГПУ оголосила в розшук членів лічильної комісії Ради
ГПУ оголосила в розшук членів лічильної комісії Ради

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України, передає depo.ua.

«У ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом організації та проведення 16.01.2014 голосування у Верховній Раді України за законопроекти, спрямовані на перешкоджання проведенню мирних акцій протесту, Генеральною прокуратурою України 26.02.2015 та 03.03.2015 в порядку, визначеному КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України, колишнім народним депутатам України та членам лічильної комісії Верховної Ради України Демидку В.М., Пінчуку А.П., Скубашевському С.В., Сухому Я.М. та Зубчевському О.П.», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, у зв'язку з тим, що зазначені особи не з'являються в орган досудового розслідування, 12.03.2015 слідчі видали постанови про оголошення їх у розшук.

«Якщо найближчим часом вказані підозрювані не з'являться до слідчого, то Генеральна прокуратура України звернеться до суду з клопотаннями про надання дозволу на їх затримання та примусову доставку до суду для вирішення питання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв depo.ua, 10 березня Генеральна прокуратура України повідомила про підозру колишньому народному депутату і секретарю лічильної комісії Верховної Ради України Сергію Гордієнку. Зокрема, ГПУ повідомлено про підозру секретарю лічильної комісії Верховної Ради України у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Печерським районним судом підозрюваному було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Пізніше за Гордієнка було внесено заставу в розмірі 80 мінімальних зарплат - 97 тис. 440 грн, і він вийшов із СІЗО.