ГПУ оприлюднила накази про переатестацію екс-беркутівців до лав Нацполіції (ДОКУМЕНТИ)

Генпрокуратура України має у розпорядженні накази про призначення до лав Нацполіції екс-беркутівців, які причетні до побиття автомайданівців

Про це під час брифінгу повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"За результатами розслідування подій на Майдані, а саме побиття автомайданівців на провулку Кріпосному і вулиці Щорса здійснюється досудове розслідування та повідомлено про підозру командиру київського "Беркуту". 13 січня було повідомлено про підозру чотирьом його підлеглим. За матеріалами слідства, екс-беркутівці є такими, що призначені до лав Нацполіці, пройшли переатестацію", - зазначив Горбатюк.

Він спростував заяву глави Нацполіції про те, що екс-беркутівців не було призначено на службу.

"Стосовно цих бійців є накази про призначення їх на службу до Нацполіції. Накази ми оприлюднимо на сайті згодом", - додав Горбатюк і продемонстрував відповідні накази.

ГПУ оприлюднила накази про переатестацію екс-беркутівців до лав Нацполіції (ДОКУМЕНТИ) - фото 1

ГПУ оприлюднила накази про переатестацію екс-беркутівців до лав Нацполіції (ДОКУМЕНТИ) - фото 2

ГПУ оприлюднила накази про переатестацію екс-беркутівців до лав Нацполіції (ДОКУМЕНТИ) - фото 3

ГПУ оприлюднила накази про переатестацію екс-беркутівців до лав Нацполіції (ДОКУМЕНТИ) - фото 4

Нагадаємо, що  раніше глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе спростувала інформацію ГПУ про проходження переатестації і зарахуванні на службу в Нацполіцію чотирьох співробітників "Беркуту", причетних до злочинів проти Майдану, і вимагала негайного спростування неправдивих відомостей.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада