ГПУ каже, що тільки у Путіна можуть дозволити допит Януковича

Можливість допиту президента-втікача Віктора Януковича у справі про вбивства на Майдані залежить від рішення Міністерства юстиції Росії
Depo.Влада
1 вересня 2016 23:43
ФОТО: depo.ua

Про це після закінчення судового засідання щодо "Беркуту" повідомив заступник начальника управління Генпрокуратури Олексій Донський, передає depo.ua з посиланням на "ЛІГА.net".

"Документи по лінії Мін'юсту України спрямовані до Мін'юсту Росії. Якщо російський Мін'юст погодиться виконати це клопотання, то відеоконференція буде", - сказав він.

Прокурор зазначив, що за запитами в справах Майдану від ГПУ російський Мін'юст відмовляє в 99% випадків.

"Вони відмовляють саме прокуратурі. Але в цьому випадку нібито це була ініціатива самого Януковича (провести допит в режимі відеоконференції – ред.). Тому є підстави вважати, що він погодиться", - повідомив Донський.

"У нас є до нього такий комплекс запитань, що давати на них відповіді в російському суді йому буде дуже незручно. Сам факт постановки деяких запитань буде містити для нього на тій території небезпеку.

Йому було б простіше при всіх цих ризиках дати ці свідчення в українському консульстві. Але ми не збираємося себе обмежувати в тому, щоб ставити йому такі запитання. Він хоче допит - він його отримає за повною програмою", - розповів прокурор.

Нагадаємо, 16 серпня прокуратура отримала клопотання про те, що Янукович вимагає очну ставку з Порошенком, Яценюком та іншими українськими політиками по "справі про Майдан". 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада