Держслужбу у справах Криму обіцяють створити вже найближчим часом

Державна служба у справах АР Крим та Севастополя буде сформована найближчим часом
Depo.Влада
21 січня 2015 06:54
ФОТО: depo.ua
Держслужбу у справах Криму обіцяють створити вже найближчим часом
Держслужбу у справах Криму обіцяють створити вже найближчим часом

Про це повідомив народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об'єднання «Крим» в українському парламенті Олексій Гончаренко, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

«Можу вам доповісти: в державному бюджеті на 2015 рік окремим рядком прописана Державна служба у справах Автономної Республіки Крим. Я вже двічі спілкувався на цю тему з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, і найближчим часом такий центральний орган виконавчої влади буде сформований», - зазначив депутат.

На думку Гончаренка, створення такого центрального органу виконавчої влади є дуже важливим кроком з практичної та психологічної точок зору.

За словами депутата, основною метою очолюваного ним депутатського об'єднання «є швидке відновлення територіальної цілісності України, повернення території Автономної Республіки Крим під контроль України. А до того ж, як це відбудеться, - захист прав українських громадян, як тих, хто залишився жити в Криму, так і тих, хто змушений був залишити територію Криму, і сьогодні проживає в Україні».

Як також повідомив Гончаренко, міжфракційне депутатське об'єднання «Крим» «працює над змінами до законодавства України, які дозволять захистити права та інтереси мешканців, громадян Автономної Республіки Крим».