Горбатюка відсторонили від конкурсу на посаду голови Держбюро розслідувань, - адвокат

Керівника Держдепартаменту спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка усунули від участі у конкурсі на посаду керівника Держбюро розслідувань (ДБР) через нібито відсутність керівного досвіду
Depo.Влада
14 грудня 2016 06:50
ФОТО: depo.ua

Про це заявив адвокат Віталій Титич, передає Depo.ua з посиланням на "5 канал".

"Горбатюк був відсіяний на кваліфікаційній стадії подачі документів (на посаду керівника ДБР), оскільки на думку конкурсної комісії він не відповідав вимогам, зокрема, у нього нібито не було досвіду керівної роботи. На нашу думку це не відповідає дійсності: Горбатюк подав детальне обгрунтування з приводу розрахунку досвіду керівної роботи: більше 12 років Горбатюк здійснював, відповідно до конкретних наказів генпрокурорів керівництво групами слідчих, іноді від 3 до 50 чоловік, іноді декількох груп одоночасно", - сказав Титич.

За словами адвоката, суд досі не відреагував ні на позов ні на скаргу самого Горбатюка щодо членів комісії.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань - центральний орган виконавчої влади, який буде здійснювати правоохоронну діяльність з метою попередження, виявлення, припинення, розкриття і розслідування злочинів, віднесених до його компетенції. Закон "Про Державне бюро розслідувань" був прийнятий Верховною Радою 12 листопада 2015 року і підписаний президентом 14 січня 2016 року. 1 березня він набув чинності.

81 кандидат подав документи на посади керівництва Держбюро.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада