Горбатюк співпрацює з НАБУ у справі "чорної бухгалтерії" регіоналів

Керівник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив про співпрацю з НАБУ у справі щодо "чорної бухгалтерії" Партії Регіонів
Depo.Влада
5 листопада 2016 13:41
ФОТО: depo.ua

Як зазначає Depo.ua, таку інформацію він оприлюднив в ефірі 112.ua.

"Якщо говорити про співпрацю з НАБУ, то це в першу чергу по справі про "чорної бухгалтерії" ПР... В першу чергу це матеріали, які стосуються злочинної діяльності представників колишньої влади протягом 10-14 рр. і, зокрема, вплив цієї скажімо злочинної організації на події на Майдані. Саме організація ними це протидії. І однозначно, що така співпраця принесе користь, по роботі з бухгалтерією - воно вже існує, але це не одне питання, їх багато і звичайно я буду тільки радий, якщо у нас конструктивна співпраця продовжиться", - заявив він.

Зазначимо, сьогодні представники ГПУ зустрічаються з родичами героїв Небесної сотні. У ГПУ має намір відзвітувати про виконану роботу, говорити про перешкоди розслідуванню.

"Якщо брати злочини скоєні під час Майдану, то це близько 2,5 тис. епізодів розслідування, вже скінчено частина знаходиться в суді", - зазначив він.

Нагадаємо, що 28 травня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати "Партією регіонів" готівкових коштів (2 млрд грн) низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада