Горбатюк розповів, як його тероризують в ГПУ

Генпрокуратура України розпочала службове розслідування стосовно начальника управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка
Depo.Влада
21 квітня 2016 13:59
ФОТО: depo.ua

Про це Горбатюк заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Службове розслідування розпочате за моїм рапортом про тиск, який чиниться безпосередньо на мене, в тому числі у зв`язку з розслідування низки кримінальних проваджень. Від кого виходить ініціатива, я безпосередньо сказати не можу, але те, що ретранслюється мені про погрози і звільнення, виходить від заступника генпрокурора Столярчука", - сказав Горбатюк.

Він також повідомив, що проти нього і його управління відкрита низка кримінальних справ, які, на думку слідчого, відкриті безпідставно. "Тому є підстави вважати, що це розслідування умисне для того, щоб добитися мого звільнення  з посади", - резюмував Горбатюк.

Нагадаємо, що раніше народний депутат фракції БПП Сергій Лещенко заявив, що Генпрокуратура намагається усунути від розслідування справ часів Майдану начальника управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка.

Сам же Горбатюк заявив, що стосовно працівників Управління спецрозслідувань Генпрокуратури, яке займається майданівськими справами, порушено чотири кримінальні провадження. У зв'язку з цим він написав рапорт на ім'я виконувача обов'язків генпрокурора Юрія Севрука. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада