Горбатюк розказав, де "попалилась" "диявольська" Рада прокурорів

Наразі є підстави для оскарження рішень прийнятих на першій Всеукраїнській конференції прокурорів
Depo.Влада
27 квітня 2016 23:10
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "Громадського ТВ" заявив керівник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Підстави для оскарження рішення всеукраїнської конференції вони вже наявні. Виходячи з порушення процедурних питань, неприйняття регламенту та інших багатьох моментів...", - сказав Горбатюк.

За його словами, відсутність ухваленого на конференції регламенту, як того вимагає закон "Про прокуратуру", призвело до того, що делегати не знали за кого голосувати.

"Вчора було 108 кандидатів. І для того, щоб прийняти рішення хто є найбільш достойним, їх треба було заслухати. Я висловлював таку пропозицію, але вона навіть не була поставлена на голосування. Відповідно делегати не бачили за кого ж голосувати...", - зазначив прокурор.

Таким чином, Горбатюк вказує на маніпулювання у процедурі призначення.

"Ніхто не знав цих людей — а потім певна кількість осіб набирає практично однакову кількість голосів. Плюс помножимо на ті чутки, що начебто є списки, які вказують за кого саме голосувати", - додав він.

Оскаржувати рішення конференції стане можливим, якщо інформація про розсилання делегатам повідомлень із вказівками за кого голосувати підтвердиться.

Як повідомляв depo.ua, 21 квітня було анонсовано створення дисциплінарно-кваліфікаційної ради, яка відатиме всіма кадровими призначеннями в ГПУ.

26 квітня рада обрала президію, але вже 27 квітня у ЗМІ з'явилась інформація, що делегатам конференції прокурорів завчасно вказали, кого обирати.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада