Горбатюк повоює за крісло в Держбюро розслідувань у судах

Глава Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк оскаржив рішення комісії по відбору у керівника Держбюро розслідувань про недопуск його до конкурсу
Depo.Влада
27 липня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua

Про це Горбатюк заявив журналістам, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Я прошу комісію повернутися до мого питання і заслухати ті аргументи, які я навів, і після цього приймати рішення", - сказав він.

За словами Горбатюка, під час засідання комісії доповідач лише озвучила, що посада слідчого не є керівною, а наявні у нього 2 роки і 3 місяці досвіду роботи на посаді начальника Управління спецрозслідувань не є достатнім стажем для тощо, щоб претендувати на посаду керівника ДБР.

"Я навів аргументи, що посада слідчого в особливо важливих справах - це теж посада керівна, тому що на цій посаді даються вказівки слідчій групі, контролюється їх виконання і такі слідчі групи бувають від двох до ста осіб. Я надав документи, що я керував слідчими групами до двадцяти осіб. Інші члени комісії документи ці не бачили і їх про це ніхто не повідомив", - зазначив керівник Департаменту спецрозслідувань.

Горбатюк додав, що подасть позов до суду, у разі відхилення комісією його аргументів і невключення його кандидатури до числа претендентів на керівні посади в ДБР.
Як повідомлялося, під час першого етапу відбору на керівні посади до слідчого органу ДБР члени конкурсної комісії відсіяли 20 осіб, серед яких був і Горбатюк. Наразі на керівні посади в ДБР претендує 61 кандидат.

Нагадаємо, Сергія Горбатюка "відсіяли" з конкурсу на посаду керівника ДБР нібито за недостатній стаж роботи на керівних посадах.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада