Гопко каже, що Садовий однаково ставиться до сміття і Донбасу

Міський голова Львова Андрій Садовий має хибну звичку заморожувати проблеми – це стосується як катастрофи зі сміттям на Грибовицькому сміттєзвалищі, так і питання реінтеграції окупованого Донбасу
Depo.Влада
14 червня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Таку думку на своїй сторінці у "Фейсбуці" обгрунтувала народний депутат Ганна Гопко, колись виключена із фракції "Самопоміч", передає depo.ua.

"Стратегія львівського мера "моя хата з краю" не спрацювала зі сміттям, не спрацює і з Донбасом. На багатьох зустрічах із іноземними партнерами (на цьому тижні у Вашингтоні) нам згадували недавній візит керівництва фракції "Самопоміч", які пропонували заморозити/забути про Донбас. Та чи така стратегія змусить російські війська піти з нашої поки окупованої землі? І чи стане гарантією, що путін далі не піде? І як в очі дивитися усім міжнародним союзникам, коли ти просиш про повернення Криму і водночас пропонуєш позбутися частини власної територіі?" – зазначила Гопко, поставивши кілька риторичних запитань.

Гопко каже, що Садовий однаково ставиться до сміття і Донбасу - фото 1

Вона нагадала, що Садовий ще в 2006 році обіцяв вирішити проблему з сміттям.

"В історії з Грибовичами мер забув і заморозив проблему. І це закінчилось катастрофою. Одному впливовому політику в США на його питання як ставимося до ідеї відрізати Донбас - ми розповіли про трагедію села Грибовичі і мера Львова, який уже втретє на посаді… У відповідь почули таке: в США як мер міста не може зимою прибрати сніг чи вирішити проблему з сміттям - то його ніколи більше не переоберуть. Він просто може забути про посаду, і навіть дочасно піти…" – розповіла Гопко.

Вона резюмувала, що позиція "Самопомочі" з Донбасу - це відзеркалення політики мера щодо поводження з проблемами твердих побутових відходів.

"Але Донбас це не сміття", - констатувала народний депутат.

Нагадаємо, що пожежа на сміттєзвалищі в Грибовичах піді Львовом 28 травня забрала життя трьох рятувальників.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада