Гопко із «Самопомочі» відмовилася від пропозиції Яценюка зайнятися екологією

Перший номер у виборчому списку партії «Самопоміч» Ганна Гопко відмовилася від пропозиції прем'єр-міністра Арсенія Яценюка очолити Міністерство екології та природних ресурсів
Depo.Влада
14 листопада 2014 15:09
ФОТО: depo.ua
Гопко із «Самопомочі» відмовилася від пропозиції Яценюка зайнятися екологією
Гопко із «Самопомочі» відмовилася від пропозиції Яценюка зайнятися екологією

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає ДеПо.

«З подивом кожного дня дізнаюся, що я то міністр або віце-прем'єр-міністр з євроінтеграції, то міністр економіки (фейк для дискредитації), то вже і міністр екології. Напевно, тема моєї дисертації, присвячена сталому розвитку, глобальним екологічним проблемам та ролі медіа, як і 8-річна діяльність у природозахисних громадських організаціях, надихнула Арсенія Петровича на таку ідею. Маю інші плани в житті, де буду корисніша та ефективніша для людей, для країни, для світу», - написала Гопко.

Вона підкреслила, що не планує йти в уряд, а збирається працювати в парламенті.

При цьому Гопко зазначила, що готова допомагати майбутньому міністру екології, щоб захист, охорона та збереження навколишнього середовища стали одним із пріоритетів для держави.

Вона також додала, що міністра економіки потрібно вибирати, порадившись із громадськістю.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні запропонував «свій» склад уряду.

Крім Гопко, на нього вже відреагували нардеп від «УДАРу» Павло Розенко, якому Яценюк запропонував посаду міністра соцполітики, і Ігор Жданов, якому було запропоновано крісло віце-прем'єра з гуманітарних питань.