Гонтарева знайшла собі нову заступницю

У голови Нацбанку Валерії Гонтаревої з'явилася нова заступниця - Катерина Рожкова
Depo.Влада
19 січня 2016 13:04
ФОТО: depo.ua
Катерина Рожкова, перший заступник голови Нацбанку
Катерина Рожкова, перший заступник голови Нацбанку

Як повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу НБУ, до призначення заступником Гонтаревої Рожкова була директором Департаменту банківського нагляду НБУ. Тепер вона буде виконувати обов'язки заступника голови Нацбанку й відповідатиме за роботу блоку пруденційного нагляду (убезпечення банків від банкрутства).

Затвердити на посаду постійно нову заступницю може Рада Нацбанку, яка залишається несформованою вже п'ять місяців.

Катерина Рожкова має дві економічні освіти, її трудова діяльність пов'язана з банківською системою України. У  1998-2005 рр. вона працювала в банку "Аваль", пройшовши шлях від економіста до директора фінансового департаменту. Потім працювала в "ЕрстеБанку". У 2009-му очолювала Департамент безвиїзного банківського нагляду НБУ (головою Нацбанку тоді був Володимир Стельмах). У 2010-2013 рр. обіймала посаду заступника голови правління "Фінбанку". Із 2013-го Рожкова працювала заступником голови правління "Платинум Банку", а потім виконувала обов'язки голови правління цієї фінустанови аж до переходу в НБУ в червні 2015-го.

У декларації за 2014 рік Рожкова вказала, що заробила 1,88 млн грн. Із них зарплата – 1,86 млн грн, тобто в середньому – 155 тисяч гривень щомісяця. У цей період вона працювала в керівництві комерційного "Платинум Банку".

Катерина Рожкова, перший заступник голови Нацбанку - фото 1

Катерина Рожкова, перший заступник голови Нацбанку - фото 2

Катерина Рожкова, перший заступник голови Нацбанку - фото 3

Катерина Рожкова, перший заступник голови Нацбанку - фото 4

Катерина Рожкова, перший заступник голови Нацбанку - фото 5

Катерина Рожкова, перший заступник голови Нацбанку - фото 6

Нагадаємо, до Рожкової за пруденційний нагляд у роботі регулятора відповідав перший заступник голови НБУ Олександр Писарук, який звільнився 31 грудня 2015 року й повернувся в бізнес.

Більше новин політики читайте на Depo.Гроші