Гонтарева ходила на допит до НАБУ у справі "Дельта Банку", - Ситник

Антикорупційна прокуратура проводить розслідування у справі, пов'язаній з висновком сім'єю Гонтаревої депозитів з "Дельта Банку" напередодні його банкрутства
Depo.Влада
11 квітня 2016 13:38
ФОТО: depo.ua

 Про це в ефірі телеканалу ZIK розповів директор НАБУ Артем Ситник, передає depo.ua.

"Це виробництво було відкрито Антикорупційної прокуратурою, по ньому зараз проводиться розслідування. Наскільки я розумію, кілька днів тому Гонтарєва була на допиті у детектива по цьому провадженню", - зазначив глава НАБУ.

Зі свого боку НАБУ займається збором і аналізом інформації про зв'язки глави НБУ Валерія Гонтаревої з російськими бізнесменами.

"Цією справою займаються детективи з аналітичного підрозділу, які з використанням відкритих і закритих баз готують матеріал для детективів, які будуть проводити розслідування", - підкреслив він.

Також, за його словами, бюро проводить перевірку інформації про можливі махінації з облігаціями внутрішньої державної позики з подальшим виведенням з банківської системи мільярдів гривень, до якого може бути причетна Валерія Гонтарєва і люди з її бізнес-оточення.

Однак, за словами Артема Ситника, НАБУ не може ручатися, що ці розслідування будуть проведені "в місячний або двомісячний термін".

"У справах, пов'язаних з виведенням корупційних активів, фігурують офшорні компанії. На жаль, це та об'єктивна перешкода, яка не дає можливості закінчити розслідування в найшвидший термін, оскільки це пов'язано з міжнародними правовими дорученнями", - резюмував Ситник.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада