Гонгадзе розповіла про ставлення американських чиновників до української влади

Високопоставлені чиновники США очікують реальних реформ, реальної боротьби з корупцією від представників української влади, і добре простежують бутафорію, якій частково українська влада намагається прикрити свої промахи
Depo.Влада
16 вересня 2016 15:07
ФОТО: depo.ua

Про це вдова убитого українського журналіста Георгія Гонгадзе, журналіст і телеведуча Мирослава Гонгадзе заявила в інтерв'ю "Високому замку", передає depo.ua.

Коментуючи ставлення американських чиновників до української влади і думка про те, ніби США розчарувалися в роботі українського уряду і махнули рукою, Мирослава Гонгадзе зазначила, що "рукою не махнули, але ставлення у них до української влади, як і в українців, очікувано прохолодне і реалістичне".

"Всі чекають реальних реформ, реальної боротьби з корупцією, і добре простежують бутафорію, якій частково українська влада намагається прикрити свої промахи.

У той же час дивляться на Україну з відстані історичної перспективи і відзначають, як серйозно просунулося саме суспільство в розумінні своєї ролі і впливу на владу.

Бачать позитив і вказують на негатив. Україна має багато друзів на Заході і, зокрема, в США. Віце-президент США Байден один з них. Він мені якось сказав: "Україна має останній шанс. Вона повинна реформуватися, або настане кінець". Ми всі повинні це усвідомити, ми приперті до стіни, повинні знайти вихід і вижити", - зазначила Мирослава Гонгадзе.

Нагадаємо, що раніше Мирослава Гонгадзе заявила, що  президент України Леонід Кучма має бути на лаві підсудних і просити пробачення дітей Георгія Гонгадзе.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада