Гончарук привітав старт перезавантаження влади

Кабінет міністрів України розпочинає процес перезавантаження влади

Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук на своїй сторінці у Facebook, коментуючи підписаний президентом Володимиром Зеленським закон про спрощення процедури працевлаштування та звільнення держслужбовців, передає Depo.ua.

"Час тих, хто звик "відсиджуватися" на роботі замість того, щоб працювати, вичерпано! Президент Володимир Зеленський підписав законопроект №1066, який спрощує процедуру працевлаштування та звільнення держслужбовців. Нарешті ми зможемо ефективно управляти державними органами – бачити реальні результати тих, хто дійсно працює", – написав він.

Гончарук наголосив, що уряд технократів розпочинає перезавантаження влади.

"Запроваджуємо контрактну державну службу. Контракт має стати головною мотивацією працювати на результат: робота виконана – спокійно працюєш, відсутній результат – вільний", – пояснив прем’єр.

Він також анонсував ліквідацію бюрократичних бар’єрів, які сповільнювали ухвалення кадрових рішень за неефективної роботи держслужбовців, адже раніше таких працівників не могли звільнити роками через пекельну бюрократію.

Окрім того, за словами Гончарука, "зміниться структура оплати праці: більше продуктивності – вища премія".

"У владні кабінети – амбітну молодь! У кого "очі горять" – шукай себе на https://career.gov.ua. Чесних, порядних і розумних людей Україна потребує найбільше! Долучайся до будівництва країни нової ери!" – підсумував прем’єр-міністр.

Нагадаємо, 2 вересня Зеленський доручив Гончаруку "перезавантажити" корумповані органи.

19 вересня Рада схвалила зміни до законів щодо перезавантаження влади.

24 вересня Зеленський підписав закон про держслужбу за контрактом.

Довідка: Законопроєкт передбачає спрощення порядку прийняття на державну службу та звільнення з неї, підвищення відповідальності державних службовців за досягнення результатів їх діяльності, а також запровадження можливості контрактної державної служби та врегулювання окремих проблемних питань, обумовлених практичним впровадженням закону, та усунення надмірного (на рівні закону) регулювання відповідних суспільних відносин.

Окрім того, запропоновані зміни стосуються обмеження дії законодавства про працю на державну службу, спрощення порядку прийняття на державну службу та звільнення з неї, підвищення відповідальності державних службовців за досягнення результатів своєї діяльності, усунення зайвих проміжних органів оскарження, при збереженні безумовного права на судове оскарження, запровадження можливості контрактної державної служби та усунення надмірного (на рівні закону) регулювання зазначених суспільних відносин, а відповідні повноваження делегуються Кабінету міністрів України.

 

Читайте також: Ліфт Зеленського: Що змінить закон про перезавантаження влади

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"