Як глава ПАРЄ захищав Гітлеропутіна від Гончаренка

Народний депутат України від БПП Олексій Гончаренко заявив, що навіть Гітлер недодумався до виборів на окупованій території

Про це він заявив під час засідання ПАРЄ, коментуючи можливість проведення виборів на окупованому Донбасі, передає Depo.ua.

Зокрема, Гончаренко під час виступу порівняв російського президента з Гітлером і зазначив, що ще кілька років тому ніхто не вірив у це порівняння. "Зараз до мене підходять і кажуть так, праві ви були, не всі, але деякі. Справа у тому, що навіть Гітлер не розумів, що він може спробувати провести вибори на окупованій території. Вибори  Рейхстагу окупованій  території Франції, чи в окупованій Бельгії, чи польщі і так далі навіть цього не можна було тоді уявити, а Путін зміг це зробити - він провів вибори на суверенній  території України в Криму", - сказав Гончаренко.

Однак президент ПАРЄ Педро Аграмунт закликав українського нардепа утриматися від подібних порівнянь. 

"Хотів би попросити утриматися від висловлювання та заклику до ненависті тому, що порівняння когось із Гітлером  - це не виправдано у наш час", - зробив Аграмунт зауваження Гончаренку. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада