Як глава ПАРЄ захищав Гітлеропутіна від Гончаренка

Народний депутат України від БПП Олексій Гончаренко заявив, що навіть Гітлер недодумався до виборів на окупованій території
Depo.Влада
12 жовтня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час засідання ПАРЄ, коментуючи можливість проведення виборів на окупованому Донбасі, передає Depo.ua.

Зокрема, Гончаренко під час виступу порівняв російського президента з Гітлером і зазначив, що ще кілька років тому ніхто не вірив у це порівняння. "Зараз до мене підходять і кажуть так, праві ви були, не всі, але деякі. Справа у тому, що навіть Гітлер не розумів, що він може спробувати провести вибори на окупованій території. Вибори  Рейхстагу окупованій  території Франції, чи в окупованій Бельгії, чи польщі і так далі навіть цього не можна було тоді уявити, а Путін зміг це зробити - він провів вибори на суверенній  території України в Криму", - сказав Гончаренко.

Однак президент ПАРЄ Педро Аграмунт закликав українського нардепа утриматися від подібних порівнянь. 

"Хотів би попросити утриматися від висловлювання та заклику до ненависті тому, що порівняння когось із Гітлером  - це не виправдано у наш час", - зробив Аграмунт зауваження Гончаренку. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада