Нові обличчя Верховної Ради: Дмитро Голубов

У нинішньому парламенті близько половини народних обранців вперше отримали мандати нардепів. ДеПо знайомить з кожним з них
Depo.Влада
11 грудня 2014 00:05
ФОТО: depo.ua
Нові обличчя Верховної Ради: Дмитро Голубов
Нові обличчя Верховної Ради: Дмитро Голубов

Голубов Дмитро Іванович (округ №136, Суворовський район Одеси) від Блоку Петра Порошенка, безпартійний

Офіційна біографія:

Народився 16 жовтня 1983 року в Одесі. У 2001 році вступив до Одеського Національний університет імені І. І. Мечникова на економіко-правовий факультет за спеціальністю облік і аудит. У 2005 році 5,5 місяців перебував під слідством за звинуваченням у хакерському зломі американських банківських систем і крадіжці 11 мільйонів доларів. Повністю виправданий Солом'янським судом міста Києва у зв'язку з відсутністю складу злочину.

У 2008 році зареєстрував Всеукраїнську громадську організацію «Інтернет Парламент». З березня 2010 року став головою «Інтернет партії України». До обрання народним депутатом обіймав посаду комерційного директора в компанії «Web-Promo», видом діяльності якої є розкручування і просування сайтів.

На парламентських виборах 2014 року Дмитро Голубов балотувався по мажоритарному округу № 136 від Блоку Петра Порошенка і переміг, набравши 30,31% голосів. Друге місце зайняв самовисуванець Сергій Страшний, який отримав 13,21% голосів. Переможець цього округу в 2012 році Геннадій Труханов не балотувався, оскільки вирішив залишитися на посаді мера Одеси.

ЗА КАДРОМ

Голубова називають близькою людиною до одеського політика, нардепа від БПП Олексія Гончаренка, який, за деякими даними, і рекомендував його кандидатуру керівництву партії.

Під час судового процесу, який стосується хакерських «подвигів» Дмитра Голубова, суддя Солом'янського суду міста Києва Володимир Скорик прийняв рішення звільнити Голубова з-під арешту і передати його на поруки народним депутатам з фракції «Регіони України», предтечі «Партії регіонів», Володимиру Демехіну і Володимиру Макеєнку.

Подейкують, що поява Дарт Вейдера і Чубакки на виборах - це реалізація піар-ходу Голубова, яка полягала в тому, щоб звернути увагу на «Інтернет партію України», а також, по суті, була технологією «противсіх»: люди, які сумніваються у своєму виборі, заради сміху голосували за героя «Зоряних воєн».