Голову Херсонської облради Путілова рятуватимуть від відставки тітушки в формі АТОшників, - захисник Донецького аеропорту

Завтра у Херсоні очікується масова акція тітушок, переодягнених у форму воїнів АТО, які спробують зірвати голосування облради щодо відставки її голови Андрія Путілова
Depo.Влада
8 вересня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив херсонський захисник Донецького аеропорту Ігор Швед, передає depo.ua.

За його інформацією, щоб зірвати завтрашнє голосування, Путілов шукає по всіх районах області атошників, щоб звезти їх до Херсону. "Обіцяють заплатити по 500 гривень. Багато хто не погоджуються, тому в терміновому порядку скуповується форма, щоб переодягнути в неї тітушок", - написав Ігор Швед. 

Він зазначив, що за планом Путілова спробують захопити облраду. "Якщо не вдасться зірвати сесію Путілову та його команді, може надійти повідомлення, що будівля замінована. Отже, якщо побачите завтра під облрадою "атошників" або почуєте про замінування, не дивуйтеся", - повідомив захисник Донецького аеропорту.

 Він наголосив, що Путілов таким чином дискредитує хлопців, які пройшли АТО. "Наші усі попереджені: нікого з реальних активістів - учасників АТО завтра під облрадою не буде!", - заявив Ігор Швед.

Як відомо, питання про відставку Андрія Путілова з посади голови Херсонської обласної ради буде розглянуто 9 вересня. За його відставку виступають більшість депутатів облради, які представляють фракції ВО "Батьківщина", "Радикальної партії", "Нашого краю" та "Укропу".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада