Головою дніпровського штабу Тимошенко став Загід Краснов

Лідер місцевої "Громадської сили" традиційно підтримав лідерку "Батьківщини"

Головою дніпровського штабу Тимошенко ст…

Виборчий штаб Юлії Тимошенко на президентських виборах очолив дніпровський бізнесмен, секретар Дніпровської міськради Загід. Про це повідомляють джерела Depo.ua.

Загід Краснов народився в Баку, Азербайджан, в 1965 році. В 1983-му переїхав до Дніпропетровська, де закінчив Інженерно-будівельний інститут за фахом інженера-будівельника.

Очолював виборчий штаб партії "Громада" Павла Лазаренка у 2006-му. У 2007–2010 рр. був лідером коаліції Дніпропетровської міської ради "Рідний Дніпропетровськ". У 2010-му боровся за крісло міського голови від "Нашої України". Був керівником президентської кампанії Сергія Тігіпка у Дніпрі. Улітку 2012 року Краснов приєднується до "Українського вибору" Медведчука.

У 2014 році був кандидатом у нардепи на позачергових виборах до Верховної Ради України. У грудні 2015-го Краснов став секретарем Дніпропетровської міськради. Очолює ГО "Громадська сила".

Зауважимо, що майбутня підтримка Красновим Тимошенко на президентських виборах не була секретом. А от з парламентськими є питання, оскільки "Громадська сила" має амбіції самостійно йти на вибори до Верховної Ради і може "відкусити" шматок електорального пирога в Тимошенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook