Головному свідку справи Сенцова і Кольченко потрібен захист, - адвокат Сенцова

Під час судового засідання в Ростові-на-Дону по справі українського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченко свідок звинувачення Геннадій Афанасьєв зізнався, що попередні свідчення були отримані від нього в результаті примусу
Depo.Влада
31 липня 2015 22:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат Володимир Самохін, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Це справа явно надумана. Вже другий день другий свідок відмовляється від дачі показань. Однак Афанасьєв не просто відмовився, але і заявив, що попередні свідчення були надані під примусом. Під цим словом можна розуміти як психологічний тиск, так і фізичну силу", - уточнив захисник.

Він також підкреслив, що тепер Афанасьєву знадобиться адвокат і особлива увага з боку правозахисників. Крім цього необхідно провести слідчі дії, хто і яким чином чинив на нього тиск.

"Сьогоднішня заява Афанасьєва стало сенсацією. Цього ніхто не очікував. Але після цього мужнього вчинку Геннадію потрібна особливий захист. І ми вже зробили деякі кроки в цьому напрямку. Однак поки що я не можу озвучувати їх в публічному просторі", - сказала адвокат Кольченко Світлана Сидоркіна.

Нагадаємо, що у суді свідок обвинувачення відмовився виступати проти Сенцова.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua