Головного "радикала" Чернігова обшукали у справі на 100 млн грн, – Куценко

Обшуки у лідера Чернігівської обласної організації Радикальної партії Олега Авер'янова пов’язані зі справою про замах на заволодіння майже 100 млн грн
Depo.Влада
24 листопада 2015 15:21
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі телеканалу "112 Україна" заявив прокурор Владислав Куценко, передає depo.ua.

"Будь-які події, пов’язані з обранням голови обласної ради, не пов’язані з обшуками. Кримінальне провадження зареєстроване ще в червні 2015 року. До нас надійшла інформація від СБУ щодо документів пов’язаних із тендерами в ДСНС, нами відкрита справа за ч. 5 195 Кримінального кодексу. Згідно з даними СБУ, службові особи ДСНС за змовою з посадовими особами підконтрольних підприємств здійснили замах на заволодіння коштами під час закупівлі пожежних автомобілів", – сказав прокурор.

Він додав, що Авер’янов поки що у статусі свідка.

"Загальна сума тендеру – понад 92,5 млн грн. Слідчі не дозволили перерахувати 55 млн грн на рахунки приватних компаній. Будемо перевіряти – законно чи незаконно", – уточнив Куценко.

Нагадаємо, що обшук в лідера Чернігівської обласної організації "Радикальної партії" Олега Авер'янова відбувся учора вдень.  Лідер партії Олег Ляшко заявив, що має дані про підготовку арешту Авер'янова через його політичну позицію. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада