Головний популіст дня: Жданов, який закликає Саакашвілі піти у відставку

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, у відповідь на критику свого відомства щодо поганих результатів України на Олімпіаді з боку Міхеіла Саакашвілі вирішив закликати останнього до відставки з посади голови Одеської облдержадміністрації
Depo.Влада
23 серпня 2016 18:19
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Жданов, який закликає Саакашвілі піти у відставку
Головний популіст дня: Жданов, який закликає Саакашвілі піти у відставку

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Перш ніж критикувати виступ олімпійської збірної України, пану Саакашвілі треба відзвітуватися про те, що він особисто, як керівник Одеської області, зробив для розвитку спорту в своєму регіоні… За офіційним рейтингом з літніх олімпійських видів спорту за 2015 р., Одеська область займає 6 місце у своїй групі. Нижче тільки зруйновані війною Донецька та Луганська області", — написав Жданов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

Згодом міністр молоді та спорту додав ще одне повідомлення, в якому рекомендував усім подивитися рейтинг соціально-економічного розвитку регіонів за 2015 р. по Одеській області. "Це справжня оцінка роботи популіста 99 левела пана Саакашвілі на своїй посаді… За такі катастрофічні для мешканців Одещини результати роботи пан Саакашвілі мав уже давно піти у відставку з посади голови ОДА", - наголосив Жданов.

"Безумовно, мірятися популізмом на захмарних "левелах" - річ сама по собі захоплива для всіх учасників цього змагання. Особливо на тлі дійсно провального для України виступу на Олімпіаді із 31-м місцем у загальнокомандному заліку.

Втім, із місцем Одещини у рейтингу з літніх олімпійських видів спорту можна посперечатись, зважаючи на те, що одну з двох золотих медалей для України в Ріо виборов одесит Юрій Чебан. Щоправда, в успіху нашого славетного весляра немає заслуги ані пана Саакашвілі, ані, за великим рахунком, і пана Жданова", - написали антипопулісти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада