Головний популіст дня: Зеленський, який влаштував кадрове агенство у Фейсбуці

Номінується кандидат у президенти Володимир Зеленський, який після всенародного написання своєї передвиборчої програми зайнявся всенародним працевлаштуванням на керівні посади в державі

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Фронтмен «95 кварталу» на своїй сторінці у Фейсбук оголосив конкурс: він хоче, щоб його потенційні виборці запропонували йому кандидатів на посади прем’єр-міністра, міністра оборони, голови СБУ, глави МЗС і Генпрокурора. Тобто, можна пропонувати хоч свого кума, хоч товариша по чарці.

Виявляється, у найрейтинговішого (згідно з соцопитуваннями) кандидата у президенти нема команди, з якою він планує керувати державою, тому він перекидає відповідальність за кадровий підбір на виборців. Що ж, яка пропозиція, така і відповідь. Виборці включили в команду Зеленського «збитих льотчиків» Саакашвілі, Кармазіна, Сакварелідзе, любителя «руського міра» Мураєва, телелікаря Комаровського, скандального нардепа Парасюка, коміків з «Кварталу», Потапа і Настю, Верку Сердючку... Просто ідеальна команда для політика-самогубці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна