Головний популіст дня: Зеленський, який на персональне звернення до нього Джемілєва відповідає від імені команди

Номінується кандидат у президенти Володимир Зеленський, який відповів лідеру кримських татар Мустафі Джемілєву через "команду"

Його номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Сьогодні на сайті кандидата в президенти Зеленського з’явилася відповідь його команди на питання про долю Криму, поставлені лідером "Меджлісу" Мустафою Джемілєвим.

До змісту відповідей питань немає, а от до форми – є. Джемілєв звертався особисто до Зеленського, а не до його віртуальної команди. На Фейсбук-сторінці "Команда Зеленського" виправдовуються: всі відповіді були написанні зі слів Володимира. Нехай навіть так, але зі слів і він сам сказав, і всі це почули або побачили – дві великі різниці.

Це нагадало реакцію «зелених чоловічків» на заяву ініціативи "Першого грудня", яка об’єднала представників національно-демократичної інтелігенції. Вони, нагадаємо, виступили проти Зеленського. У відповідь мережеві ресурси Зе-команди писали щось на кшталт "та хто вони такі, хто їх знає". Нині всі бажаючі можуть вийти на сторінку цієї "команди" у Фейсбук і почитати, що фани Зеленського пишуть про Джемілєва та його звернення. І порівняти із відповіддю, записаною зі слів кандидата в президенти. Розбіжностей знайдеться достатньо. Звідси просте питання: "команда Зеленського" - це його піарники, чи всі, хто долучився до цього віртуального проекту?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна