Головний популіст дня: Євтушок, який не бачить армію кандидатів у президенти, які грають за Юлю

Номінується народний депутат з "Батьківщини" Сергій Євтушок, який не побачив серед кандидатів у президенти технічних кандидатів Тимошенко

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Дві третини кандидатів, які будуть зареєстровані на президентських виборах 31 березня цього року, – це будуть технічні кандидати. Це робить Банкова на догоду президента", - заявив він в ефірі каналу "Наш".

По-перше, сам факт ефіру депутата "Батьківщини" на каналі Мураєва багато про що свідчить. По-друге, серед тих кандидатів, які вже зареєструвалися, немає жодного, хто б не критикував політику Порошенка. Тому, по правді, логічніше говорити про величезну армію технічних кандидатів Тимошенко, адже кожен із таких критиків відбиратиме голоси саме у діючого глави держави. По-третє, коли ти вже когось звинувачуєш у нечесній грі на виборах, то надай докази, назви прізвища технічних кандидатів, аби не виглядати брехуном. І, останнє: сьогодні фракція "Батьківщини" в парламенті дуже дивно голосувала за законопроект, який сприятиме переходу парафій колишньої УПЦ МП до ПЦУ. З 20 членів фракції "за" проголосували всього 9. Серед них не виявилося пана Євтушка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна