ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний популіст дня: Якубін, який химерно побачив у подіях в Смілі вигоду для влади

Номінується політолог Олексій Якубін, який добалакався до того, що кризу у Смілі створив уряд, аби потім її успішно вирішити

Depo.Влада
16 листопада 2018 18:05
ФОТО: depo.ua

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Спершу дозволили проблемі відбутися, а потім, буцім, вирішили її. Я не виключаю такий розвиток ситуації, що з окремими представниками місцевої влади такі проблеми уряд буде вирішувати, а з нелояльними – не вирішуватимуть", – заявив політолог в ефірі каналу ZIK.

По-перше, панову політологу потрібно вчити матчастину. Криза з опаленням у Смілі, Кривому Розі та інших містах виникала і в минулому. І не тому, що її створював уряд, а через борги компаній-прокладок, що повиростали як гриби у часи правління "регіоналів". А місцевим князькам зручніше ці проблеми не вирішувати, а, коли прийде зима, шантажувати Київ. Аби той дав газ під тиском обставин.

По-друге, перед стартом передвиборчої кампанії жителям багатьох населених пунктів не включають тепло, вони виходять на протести, це все цілодобово показують по телевізору, влада втрачає підтримку, але політолог бачить у цій схемі вигоду для уряду. Абсурд! Пане Якубін, ще Конфуцій казав: "Складно шукати у темній кімнаті чорну кицьку. Особливо, якщо там її немає". Дослухайтесь до мудрого чоловіка.

По-третє, химерна логіка приводить політолога до ще одного популістського умовиводу – про "газове" покарання для нелояльних представників місцевої влади. Тобто, влада шкодитиме своєму рейтингу в масштабах країни, щоб поставити на місце когось із мерів?

Більше новин політики читайте на Depo.Влада