UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Головний популіст дня: Власенко, який взявся захищати канал "112", забувши, як "Батьківщина" підтримала санкції проти нього

Номінується народний депутат з "Батьківщини" Сергій Власенко, який кинувся захищати "112" канал, забувши, що рік тому "Батьківщина" голосувала за санкції проти його власників

Головний популіст дня: Власенко, який вз…

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

За словами політика, довести порушення мовником законів так і не змогли, натомість обрали тактику формальних зачіпок. "Більше того – знаючи про можливість припинення роботи ЗМІ подібним чином, і працівники тих медіа, за якими "ще не прийшли", стануть стриманішими у пошуках правди і критиці. Можливо, саме в цьому і полягає прихована мета сьогоднішніх дій Нацради?", – цитує Власенка сайт "Батьківщини".

По-перше, у Нацраді пояснили: ніхто не позбавляє канал "112" ліцензії на цифрове ефірне мовлення, бо такої ліцензії він не мав. Ліцензії на мовлення були у 5 окремих компаній, які всупереч умовам конкурсу, який передбачав регіональне та місцеве мовлення, отримали ліцензії і фактично ретранслювали "112" канал. Тобто, заявляли одне, а по факту було зовсім інше. По-друге, сам канал ніхто не закриває і права мовлення не позбавляє. І, по-третє, "112" з великою натяжкою можна назвати опозиційним. Саме там, нагадаємо, був вікопомний ефір "зеленої" Ірини Верещук, яка цього тижня була номінована "Антипопулістами" на головного популіста дня.

Тому дивує, що досвідчений юрист Власенко підхопив хвилю, яку навколо "112" каналу розгонять представники "ОПЗЖ", для котрих він дійсно один із головних інформаційних рупорів. І ще один момент, який підтверджує популізм Власенка. Він каже: "Батьківщина" завжди виступала на захист свободи слова і поширення інформації. От ми і перевірили, як голосувала ця фракція 4 жовтня 2018 року, коли 229 народних депутатів схвалили пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо юросіб-засновників телеканалів "112 Україна" і "NewsOne". Сам Власенко був відсутній, а от 9 його колег включно з Юлією Тимошенко натиснули кнопки "за". "Проти" не натиснув ніхто.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"