Головний популіст дня: Веніславський, який встановив залежність чесності суддів від географії їхньої роботи

Номінується "Слуга народу" Федір Веніславський, який пропонує виселити Конституційний суд до Харкова, а в приміщення КСУ заселити Офіс Зеленського

Головний популіст дня: Веніславський, як…
Фото: Facebook Антипопулісти

Номінувала його група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Розташування КС не в столиці держави є звичайною практикою для багатьох західних країн. А нинішнє приміщення КС, на мій погляд, можна буде запропонувати розглянути президенту Володимиру Зеленському як один із можливих варіантів розміщення нового Офісу президента", цитує Веніславського "Інтерфакс-Україна". Свою ідею він пояснив тим, що деякі судді КСУ "систематично їздять на аудієнції і до колишніх урядовців, за часів яких їх призначали на посади, і до олігархів, а також до відомих кримінальних авторитетів".

Якби ж чесність і непідкупність вітчизняного правосуддя залежало від місця перебування самих суддів, проте це – не так. Тому ініціативи Веніславського – прожектерство і популізм. Бо, по-перше, якщо йому відомі факти аудієнцій суддів Конституційного суду в олігархів та кримінальних авторитетів, тоді чому він про це не повідомив відповідні органи? А, по-друге, якщо КСУ переїде до Харкова, то що заважатиме суддям їздити до олігархів і далі?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"