Головний популіст дня: Тягнибок, який піариться навіть на дурниці із соцмережі

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, який піариться на дурниці, написаній у соцмережах
Depo.Влада
29 листопада 2016 18:02
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Тягнибок, який піариться навіть на дурниці із соцмережі
Головний популіст дня: Тягнибок, який піариться навіть на дурниці із соцмережі

Номінувала його група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Нагадаємо, заступник міністра юстиції Сергій Петухов запропонував обміняти безвіз з країнами ЄС на згоду України приймати сирійських біженців замість Нідерландів. Петухова в популісти дня номінували вчора. Проте, як виявилося, популісти поодинці не ходять. Так, ВО "Свобода" анонсувало мітинг під Мінюстом з вимогою покарати горе-реформатора.

"Націоналісти вважають, що переселення іммігрантів із Сирії може спровокувати й так напружену соціяльну ситуацію в державі. У той час, коли уряд затягує зашморг на шиї українців, встановлюючи непомірні й необґрунтовані комунальні тарифи, та повністю нівелює питання реформ, громадяни, які завдяки владі й так бідні, у власній державі не готові поділити такий тягар з іммігрантами з інших країн. Такі заяви осіб, які перебувають біля державного керма, однозначно можна назвати безвідповідальними та провокативними", - йдеться у заяві прес-служби партії.

Написане Петуховим, в жодні ворота не лізе, але причина для мітингу «свободівців» надто дріб’язкова. Ну, немає їм, де серйозно розвернутися, немає, де помахати кулаками. Ось і доводиться то зривати концерти Потапа і Насті, то галасувати під Мінюстом "Петухову – ганьба!" Не будемо нагадувати Тягнибоку анекдот про сімейку ліліпутів, де побачивши дрібненьку майбутню невістку задалися питанням, чи не буде наступне покоління зростом з мишу. Проте якщо Тягнибок хапається навіть за такі інформприводи, скоро "Свобода" пікетуватиме паркани, на яких написано щось, що дратує націоналістів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада