Головний популіст дня: Тука, бо пов'язав економічну блокаду окупованого Донбасу з Росією

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, переконаний, що економічна блокада окупованої частини Донбасу грає на руку країни-агресора
Depo.Влада
30 вересня 2016 18:02
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Тука, бо пов
Головний популіст дня: Тука, бо пов'язав економічну блокаду окупованого Донбасу з Росією

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає depo.ua.

"Повної блокади ніколи не було, жодного дня. А здійснивши такі обмеження, чого ми досягли? Рублева зона, на 95% російські товари, від голоду або спраги ніхто не помер, просто люди почали купувати російські продукти", – заявив Георгій Тука.

"Заступник міністра не вперше висловлює подібні думки, у зв’язку з чим до нього виникає кілька питань. Перше: чим він займався на посаді голови Луганської військово-цивільної адміністрації, якщо жодного дня не було блокади? Саботував? По-друге, рублева зона на окупованих територіях не тому, що були економічні обмеження, а через те, що вони контролюються російськими бойовиками. Інакше бути просто не могло.

По-третє, з голоду ніхто не помер, тому що можна було їздити отоварюватися на підконтрольні Україні території. І тут отримувати пенсії і соціальні виплати. Саме так мав би говорити державний чиновник-патріот, а не чиновник-популіст. І, четверте, коли пан Тука стверджує, що економічна блокада була недоцільною, він стає схожим на комедійного героя Каца, який пропонував здатися", - написали антипопулісти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада