Головний популіст дня: Тимошенко, яка прикриває опозиційну "ширку" турботою за майно українців

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, яка прикриває опозиційну "ширку" з екс-"регіоналами" популізмом про конфіскацію майна українців без рішення суду
Depo.Влада
20 жовтня 2016 18:41
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Тимошенко, яка прикриває опозиційну "ширку" турботою за майно українців
Головний популіст дня: Тимошенко, яка прикриває опозиційну "ширку" турботою за майно українців

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

 "Якби це був закон про конфіскацію грошей Януковича, я би першою проголосувала за нього разом з усією фракцією. У когось є сумніви, що я більше за будь-кого хочу притягнення Януковича до кримінальної відповідальності?! Ви пам’ятаєте, як він розправлявся з нашою командою і зі мною особисто? Тому закидати мені, що я за Януковича – безглуздо", – цитує Юлію Тимошенко партійний сайт "Батьківщини".

У Юлій Володимирівни виходить як у того члена Спілки письменників СРСР, який Пастернака не читав, але засуджує. У проекті закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів (№5142) чітко вказано: у разі відповідності позовної заяви прокурора вимогам до її змісту, встановленим статтею 233-8 цього Кодексу, та дотримання вимог, передбачених частиною третьою цієї статті, суд відкриває провадження у справі, у разі невідповідності – суд відмовляє у відкритті провадження у справі.

Стаття 233-8 встановлює цілий перелік вимог, які мають бути дотримані у позовній заяві про стягнення необґрунтованих активів у дохід держави до закінчення кримінального провадження. Серед них - виклад обставин, які підтверджують, що підозрюваний у кримінальному провадженні, у якому виявлені вказані активи, переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності та знаходиться у розшуку, у тому числі міждержавному та/або міжнародному, не менше двох місяців з дня його оголошення.

Про Януковича та його посіпак, які розбіглися світом написано, чи не так, Юліє Володимирівно?

А тепер дивимося на результати сьогоднішнього голосування за внесення названого законопроекту до порядку денного. Проти висловилося 39 депутатів, серед них 24 – з "Опоблоку" і 13 – з "Батьківщини". У тому числі й персонально Юлія Тимошенко!

Більше новин політики читайте на Depo.Влада