ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний популіст дня: Стецьків, який "продає" глядачам нафталін про втому Європи від України

Номінується колишній народний депутат Тарас Стецьків, який повторює інформаційні вкидання із-за поребрика про втому Заходу від України

Depo.Влада
23 лютого 2018 20:06
ФОТО: depo.ua

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Facebook", передає Depo.ua.

В ефірі ZIK він заявив: якщо б Порошенко у Мюнхені запропонував вирішення конфлікту з Росією, відкинувши Мінські домовленості, зал був би переповнений, але "президент міцно тримається Мінського процесу і не бачить альтернативи. Це є проблемою для Європи. Тому вона втомлена своїми проблемами, хоче нашу тематику якнайшвидше закрити".

Коли ще хтось пам'ятає, то це той Стецьків, який багато разів був депутатом і входив до націонал-демократичних політсил, але в останні роки йому не фартить. Спочатку у 2012-му не взяли до списку об'єднаної опозиції і він був змушений балотуватися в якості самовисуванця у Львові проти узгодженого кандидата від опозиції. І програв. А на виборах 2014-го року не зіграла ставка на партію "Громадянська позиція", де він був сьомим у списку. Зараз Стецьків опинився в таборі затятих "зрадофілів", які через власні образи виконують роль корисних ідіотів Москви.

Про "втому Європи від України" говорять ледь не з перших днів російської агресії. Але Європа все не втомлюється і не втомлюється допомагати нам санкціями проти РФ, спільною позицією щодо формату миротворчої місії і так далі. Що ж до Мінських домовленостей, то їх критика – це вже інформаційний нафталін. Пане Стецьків, у вас сумне обличчя, вас знову ніхто до своїх списків не візьме!

Більше новин політики читайте на Depo.Влада