Головний популіст дня: Соболєв, який хоче звільнити Луценка

Голова парламентського антикорупційного комітету Єгор Соболєв хоче звільнити Генпрокурора Юрія Луценка саме тоді, коли ГПУ готує засудити Януковича і його посіпак
Depo.Влада
9 листопада 2016 18:02
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Соболєв, який хоче звільнити Луценка
Головний популіст дня: Соболєв, який хоче звільнити Луценка

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Після розгляду нашим парламентським комітетом з протидії корупції результатів розслідування справ про терор Євромайдану я вирішив ініціювати відставку генерального прокурора Юрія Луценка. З ним на чолі ГПУ немає жодних шансів на покарання цих злочинів, що має ключове значення в нашій новітній історії. Якщо терор Євромайдану не буде покараний, такий терор повториться. А ось покарання його виконавців і організаторів неминуче призведе до руйнації кругової поруки між нинішнім і колишнім керівництвом держави", - написав депутат у Facebook.

Єгор Соболєв займається дешевим популізмом. За часів Луценка справи про злочини попереднього режиму нарешті мають всі шанси дійти до суду. І замість того, щоб усіляко підтримувати Генпрокуратуру, депутат від "Самопомочі" намагається загальмувати процес, ініціюючи відставку Луценка. Соболєв, як свідомий громадянин, мав би не займатися "круговою порукою", а прийти до прокуратури і розповісти хоча б про так званий "майдан без політиків". Той, що був до всенародної акції протесту. Можливо, стало б зрозуміло, хто з олігархів хотів провести потішну акцію, аби народ випустив пару через відмову Януковича підписувати угоду про асоціацію з ЄС.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада