Головний популіст дня: Сироїд звинувачує в корупції майже всіх колег-мажоритарників

Заступник голови Верховної Ради, нардеп від "Самопомочі" Оксана Сироїд визнана головним популістом дня: вона звинуватила в отриманні депутатського мандату корумпованим шляхом фактично всіх своїх колег, обраних в мажоритарних округах
Depo.Влада
3 серпня 2016 20:12
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Сироїд звинувачує в корупції майже всіх колег-мажоритарників
Головний популіст дня: Сироїд звинувачує в корупції майже всіх колег-мажоритарників

Номінувала її група "Антипопулісти" у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Зараз ми маємо виборчий закон, написаний Януковичем для концентрації влади. І те, що ми спостерігали на останніх виборах і довиборах в тому числі, — це домінування корупції та адмінресурсу. Якщо ми підемо за цією системою на дочасні вибори, то фактично 225 місць в парламенті будуть отримані корумпованим шляхом", – заявила Сироїд в ефірі одного з телеканалів.

"Антипопулісти" зазначають, що теза про виборчий закон, написаний під час режиму Януковича для концентрації його влади, є абсолютною правдою, але це лише частина правди, яка зовсім не означає, що всі нардепи-мажоритарники обралися до нинішньої Верховної Ради виключно корумпованим шляхом.

"Принаймні про це Сироїд може спитати у членів парламентської фракції "Самопомочі" Тараса Пастуха та Ірини Подоляк, які стали депутатами саме в мажоритарних округах. Та й те, що "Самопоміч" програла на недавніх довиборах, не є свідченням домінування адмінресурсу. Адже серед семи переможців немає жодного представника провладних партій БПП і "Народного фронту", натомість по два мандати вибороли опозиціонери від "Батьківщини" і "Укропу".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада