Головний популіст дня: Садовий, який переживає за хабарників в своєму оточенні

Міський голова Львова і лідер "Самопомочі" Андрій Садовий, який образився на прокуратуру через її боротьбу з корупцією в його оточенні
Depo.Влада
18 листопада 2016 18:04
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Садовий, який переживає за хабарників в своєму оточенні
Головний популіст дня: Садовий, який переживає за хабарників в своєму оточенні

Номінували його в групі у Facebook-спільноті "Антипопулісти", передає Depo.ua.

Коментуючи обшуки в мерії, Садовий звинуватив прокуратуру у протидії іноземним інвесторам. "Ми, безумовно, будемо боротись за права інвестора та нові виробництва у Львові. Але абсурд ситуації, коли головними ворогами для інвестицій в Україну є правоохоронні органи, вражає. Будемо тримати громаду в курсі розвитку подій і обіцяю одне – я не буду мовчати навіть тоді, коли такі дії прокуратури будуть покривати вищі посадові особи держави", - розповів міський голова Львова.

По-перше, Садовий мав би подякувати прокуратурі за те, що рятує його від хабарників. Чим більше їх упіймають, тим вільніше дихатимуть іноземні інвестори, яким не доведеться давати хабарі і відкати. 
По-друге, дивує несерйозність Садового, який чомусь переконаний, що корупція – це деінде, тільки не у нього. А якщо у нього – це відразу політичне переслідування. 

По-третє, щойно правоохоронні органи зацікавилися оборудками львівських чиновників, в позу стала фракція "Самопоміч" у Верховній Раді. Схопившись за тему зняття недоторканості з Новинського, соратники Садового оголосили бойкот. Хоча всім добре зрозуміло: причина бойкоту прямо пов’язана з антикорупційною операцією прокуратури й СБУ у Львові. 

По-четверте, Садовий обіцяє не мовчати, і це правильно. Як свідомий громадянин, він сам має надати покази слідству і переконати громаду Львова, що не покривав хабарників.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада