Головний популіст дня: Саакашвілі, якому ніяк не вистачить грошей на ремонт траси

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі, після виділення урядом понад 1 млрд. грн. на ремонт траси Одеса – Рені вирішив заявити, що багатостраждальне будівництво тепер паралізує київський суддя
Depo.Влада
22 серпня 2016 19:01
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Саакашвілі, якому ніяк не вистачить грошей на ремонт траси
Головний популіст дня: Саакашвілі, якому ніяк не вистачить грошей на ремонт траси

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Сьогодні прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтвердив, що вже понад мільярд гривень виділено на відновлення дороги Одеса - Рені. Головне зараз - не дати їх вкрасти, і це може виявитися не так легко, так як старі дорожники подали у суд, вимагаючи скасування результатів конкурсу на голову "Облавтодору".

Суддя підозріло швидко призначив засідання, і якщо він завтра задовольнить позов, це паралізує будівництво і ми не зможемо закінчити ремонтні роботи у цьому році. Я закликаю НАБУ зацікавитися Київським адміністративним окружним судом і суддею Келебердою", — написав Саакашвілі на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

"Немає сумнівів, що нинішній одеський губернатор обізнаний з нормами української Конституції, згідно якої забезпечення законності і правопорядку, а також виконання законів України і актів Президента, Кабміну й інших органів виконавчої влади на відповідній території покладається саме на місцеві державні адміністрації.

Тобто голова ОДА Саакашвілі на ввіреній йому Одещині відповідальний і за те, щоб виділені з Києва гроші не розікрали, і за те, щоб будь-які суперечки щодо керівництва "Облавтодору" жодним чином не впливали на організацію і темпи будь-яких робіт в регіоні включно із відновленням багатостраждальної траси Одеса – Рені. Втім, судячи з усього, Саакашвілі просто вирішив нанести превентивний піар-удар.

Адже в разі успішного завершення ремонту автомагістралі у цьому році лаври дістануться не стільки йому, скільки керівництву Кабміну. А на випадок якихось пробуксовок в укладанні асфальту на дорозі Одеса – Рені Саакашвілі вже перестрахувався і перевів усі стрілки на представника непопулярної в країні суддівської гілки влади", - написали антипопулісти.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада