Головний популіст дня: Разумков, у якого з'явилася нагода показати "сильну руку" своєму колезі-кнопкодаву

Номінується голова Верховної Ради Дмитро Разумков, який привітав депутатів з першим фактом кнопкодавства, котрий насправді виявився не першим

Головний популіст дня: Разумков, у якого…

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Facebook", передає Depo.ua.

"Учора на ранковому засіданні Верховної Ради України під час голосування за президентський законопроект про імпічмент громадським рухом "ЧЕСНО" зафіксований перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді 9-го скликання. З чим вас і вітаю, на жаль. Сподіваюся, що після того, як ми приймемо всі необхідні закони, про які ми так з вами обіцяли народу України, це вже буде неприпустимо і неможливо у Верховній Раді", - цитує спікера "Українська правда".

Нагадаємо, на кнопкодавстві впіймали позафракційного депутата Олександра Ковальова. А сьогодні той же рух "ЧЕСНО" заявив, що Ковальов був не першим кнопкодавом. Ще 3 вересня за себе і відсутнього сусіда начебто проголосував мажоритарник від "Слуги народу" Сергій Литвиненко. Громадські активісти нагадують, що "слуги" напередодні виборів підписали меморандум, у якому, зокрема, пообіцяли не кнопкодавити, не передавати та не приймати від колег картку для голосування. Тепер у пана Разумкова з’явилася чудова нагода кивати не на "чужого" Ковальова, а покарати свого соратника за його вчинок. Це можна зробити зараз, не чекаючи прийняття обіцяних законів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook