Головний популіст дня: Пристайко, який пропонує влаштувати одночасні вибори для "Слуг народу" і сепаратистів з ОРДЛО

Номінується глава МЗС України Вадим Пристайко, який хоче, щоб "Слуг народу" обирали одночасно із сепаратистами з ОРДЛО

Головний популіст дня: Пристайко, який п…

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Ми пропонуємо провести одночасно вибори по всій території, включаючи окуповану", - цитує міністра "Українська правда". І додав: "формулу Штайнмаєра" узгодив ще Петро Порошенко.

На це вже відреагував інший дипломат, Костянтин Єлисєєв. Він зазначив: "Як екс-учасник нормандських переговорів на рівні дипломатичних радників роз'яснюю: за принципом "нічого не узгоджено, поки все не узгоджено", Україна ніколи не давала і не могла дати згоду на формулу Штайнмаєра. Глава держави не міг узгодити те, що вимагає згоди ВРУ. РФ розставляє пастки". Тут додати нічого. Що ж до одночасних виборів, то тут дамо слово Леоніду Кучмі. "Вибори (в ОРДЛО) можна проводити, коли війська пішли геть з України, важка техніка пішла, коли українська влада з'явилася, коли можуть приїхати туди журналісти… А сьогодні так швидко всі хочуть цю проблему вирішити. Але справді ми не бачимо, щоб це було в інтересах України, за великим рахунком", - цитує другого президента країни "Інтерфакс-Україна". І тут нічого додати.

То про що тоді говорить пан Пристайко – про зраду чи перемогу? І кому на руку популізм про одночасні місцеві вибори, враховуючи, що у владі ще точно не визначилися, коли вони відбудуться – у встановлені терміни восени наступного року, чи раніше. Під трендом перезавантаження. Точніше, "озеленення".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook