Головний популіст дня: Папієв, який звинувачує владу в "соціальному геноциді українців"

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Папієв, вчергове звинуватив владу у "соціальному геноциді українців", при цьому відверто маніпулюючи даними державної статистики
Depo.Влада
8 серпня 2016 19:25
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Папієв, який звинувачує владу в "соціальному геноциді українців"
Головний популіст дня: Папієв, який звинувачує владу в "соціальному геноциді українців"

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Нинішня влада продовжує соціальний геноцид українців, методично спустошуючи сімейні бюджети. За даними Держстату, в першому кварталі 2016 року українці стали витрачати більше грошей на їжу.

Зокрема, частка витрат населення на харчування зросла в загальній сумі витрат до 41,5%", — таку заяву Папієва оприлюднив офіційний сайт "Опозиційного блоку".

"Дійсно, наведені "біло-синім" нардепом цифри є справжніми. Хоча щороку витрати українцями на їжу у першому кварталі завжди більші, бо саме на цей період припадають новорічні і різдвяні свята, а також Міжнародний жіночий день, що в українських традиціях супроводжуються великими домашніми застіллями.

Якщо ж подивитися річну статистику домогосподарчих витрат на продукти, то популістичні волання Папієва про "соціальний геноцид" взагалі втрачають сенс.

Приміром, за даними все того ж Держстату, у складному 2015 році українці витратили на їжу 38,4% від загального обсягу, а у спокійному 2012-му навіть трохи більше – 38,9% від усіх витрат.

Нагадаємо, що чотири роки тому влада в Україні тотально належала Партії регіонів, не останнім членом якої був особисто Папієв", - написали Антипопулісти.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада