Головний популіст дня: "Опоблоківець" Новинський, який поскаржився італійцям на тяжке життя

Народний депутат з "Опозиційного блоку" Вадим Новинський, поскаржився віце-президенту італійського Сенату на тяжке життя "опозиції" в Україні
Depo.Влада
28 вересня 2016 18:40
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: "Опоблоківець" Новинський, який поскаржився італійцям на тяжке життя
Головний популіст дня: "Опоблоківець" Новинський, який поскаржився італійцям на тяжке життя

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає depo.ua.

"Говоримо про Україну, мінські угоди, про ситуацію зі свободою слова в нашій країні і про переслідування опозиції. Вважаю дуже важливим донести до наших європейських партнерів альтернативну точку зору на те, що відбувається в Україні. Ми, як опозиція чинній владі, не маємо права перебувати в ролі пасивного спостерігача. Влада нищить Україну, і опозиція повинна і буде вживати всіх можливих і необхідних заходів і дії з порятунку ситуації", - написав Новинський на своїй сторінці у Facebook.

"Новинський не лише популіст, який вводить в оману європолітиків щодо ситуації в Україні, але, вочевидь, мобілізує путінську агентуру на Заході. Він називає італійського парламентарія Мауріціо Ґаспаррі "нашим європейським партнером". Тут найцікавіше слово "нашим". Ґаспаррі колись працював в уряді путінофіла Сильвіо Берлусконі. Там він "прославився" законом, який викликав протести профспілок та опозиції, оскільки надавав Берлусконі більше можливостей впливати на ЗМІ. А ще Ґаспаррі відомий тим, що хвалить Володимира Путіна. Зокрема, за участь у війні в Сирії. "Сьогодні всі говорять про Пальміру, але древнє місто було звільнене завдяки ракетам, скинутим на голови бойовиків ІГ за наказом Путіна… Спасибі треба сказати кому? Путіну", - казав італієць у квітні.

І як тут не згадати інших європейських партнерів Новинського. Днями долею "жертви режиму" Новинського, "Інтером" і NewsOne занепокоїлася така собі депутатка Бундестагу від лівацької партії Die Linke Інґе Хьоґер. Коли після Майдану вирішувалося питання про заборону Компартії, до Die Linke у пошуках підтримки їздив Петро Симоненко. І ці ліваки "вписувалися" за КПУ. А в січні німецький Bild повідомляв, що під час конференції Die Linke було влаштовано відео-міст з бойовиком "Призрака" з "ЛНР". Після цього представник партії, виступаючи на сцені, висловив сподівання, що бойовики отримають необхідну підтримку для війни проти України", - написали антипопулісти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада