Головний популіст дня: Онищенко плачеться, що злидарює у Лондоні

Член парламентської групи "Воля народу" Олександр Онищенко, який після позбавлення депутатської недоторканості успішно і цілком офіційно матеріалізувався у Лондоні, звідки став розповідати про виключно політичне і бізнесове підґрунтя своєї справи та лякати українських правоохоронців Лондонським судом
Depo.Влада
29 липня 2016 18:25
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Онищенко плачеться, що злидарює у Лондоні
Головний популіст дня: Онищенко плачеться, що злидарює у Лондоні

На звання "популіста дня" Онищенка номінувало Міжфракційне депутатське об’єднання "Антипопулісти" на сторінці групи у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Все йшло до того, що бізнес заберуть. Давно велися зі мною переговори, не вийшло так, вирішили зробити по-іншому – через силовий метод… Його забрали, весь. Побачимо скоро нових господарів", — заявив Онищенко в ефірі одного з телеканалів.

"Те, що нардеп-утікач буде наполягати на фабрикації справи проти нього і шукати в цьому політичні причини та підступність високопосадових бізнес-конкурентів, було абсолютно прогнозованим. Як-не-як Онищенка підозрюють у незаконному привласненні коштів шляхом створення "газової схеми", яка завдала державі збитків на суму 3 млрд. грн.

Але говорити про повний "віджим" власного бізнесу є відвертим перебільшенням. Адже для того, щоб оперативно отримати посвідку на проживання у Великій Британії, треба мати особисті кошти в розмірі не менше 2,5 млн. євро та намір інвестувати ще не менше 2,5 млн. євро в державні британські бонди. Тобто це зовсім не асоціюється із людиною, яка "залишилася ні з чим". Та й юридичні послуги, пов’язані із Лондонським судом, потребують значних витрат, про що Онищенку добре відомо хоча б із розповідей деяких колег-олігархів", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада