Головний популіст дня: Олігарх Фірташ, який хоче повернути Україну "під крило" Путіна

Дмитро Фірташ з Відня звітується перед Кремлем, що він, а, отже, і його бізнес-партнер Сергій Льовочкін, готові повертати Україну у сферу геополітичного впливу Кремля
Depo.Влада
12 жовтня 2016 18:05
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Олігарх Фірташ, який хоче повернути Україну "під крило" Путіна
Головний популіст дня: Олігарх Фірташ, який хоче повернути Україну "під крило" Путіна

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Нам потрібні і європейські інвестиції, й російські, й китайські. Ринки потрібні, партнери. Російський ринок для України особливо важливий. Що б там не говорили, ми повинні його використовувати. Звичайно, сьогоднішня влада обговорювати це не готова. Але Україна - це не тільки ці люди. І тверезість прийде - не сьогодні, так завтра. Але я впевнений, що до 2019 року ви побачите інші настрої і інший політичний ландшафт", - заявив Фірташ в інтерв’ю фінансованому Кремлем пропагандистському рупору Украина.ru. 

Сьогодні одночасно вийшли два інтерв’ю Фірташа – для українського читача на одному з українських ресурсів, і для Путіна – у вказаному джерелі. Вони помітно відрізняються, але їх об’єднує один знаковий момент – Фірташ жодним словом не обмовився про те, що війну проти нашої держави розв’язав Кремль. Але при цьому олігарх нахваляється тим, як він та "Інтер" борються з "партією війни" в Україні.

Після цього всі його розповіді про бажання повернутися до України, яку, за його словами, він любить, - дешевий популізм. Невідомо на кого розрахований. То ж єдиний висновок, який українська влада повинна винести для себе з фірташівського словоблуддя про "інший політичний ландшафт", - не чекати, коли цей персонаж програє черговий суд в Австрії, після чого його депортують до Штатів, де на нього за корупцію чекають 20 років в’язниці, а припинити нарешті підривну діяльність в нашій державі всіх медіа-ресурсів "газовиків" та їхніх агентів впливу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада