Головний популіст дня: Немиря, який забувся назвати агресором саме Росію

Номінується народний депутат з "Батьківщини" Григорій Немиря, який у заяві з нагоди 70-річчя Загальної декларації прав людини згадав про воєнний стан в 10 областях країни, але забувся назвати агресором Росію

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

У Немирі є "військова агресія на Сході", "окупація Автономної Республіки Крим", "країна-агресор". Проте немає прямої згадки про Росію, яка і здійснює агресію. Замість Путіна – "її можновладці та військові".

Зате про українську владу у заяві є. "На період дії правового режиму воєнного стану можуть обмежуватися конституційні права та свободи людини і громадянина. У зв'язку з цим заявляю, що дбаючи про безпеку держави, влада не повинна вдаватись до звуження права і свободи людини", - цитує Немирю партійний сайт "Батьківщини". А де про причини введення режиму воєнного стану, про атаку росіян на українські кораблі в Керченській протоці, про полонених моряків? Нема.

І чим, питається, заява Немирі відрізняється від заяв колишніх "регіоналів" з "Опоблоку", платформи Льовочкіна-Бойка-Рабіновича? Вони також не помітили російської агресії на Азові, зате підняли ґвалт про "порушення прав людини", щойно з'явився указ про режим воєнного стану.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна