Головний популіст дня: Мустафа Найєм, який заявив про стеження за ним

Народний депутат з БПП Мустафа Найєм, який слідом за колегою-єврооптимістом Сергієм Лещенком заявив, що за ним стежать
Depo.Влада
20 вересня 2016 18:24
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Мустафа Найєм, який заявив про стеження за ним
Головний популіст дня: Мустафа Найєм, який заявив про стеження за ним

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Його (президента Порошенка – ред.) люди, конкретно пан Грановський і пан Кононенко, наймають адвокатів, людей, які розробляють стратегію знищення будь-яких антикорупційних дій. До них приєдналися пан Мартиненко і пан Пашинський", - стверджує депутат.

"Лещенка і Заліщук квартирний зашквар зробив шалено популярними. В лапках. Найєма ж житлово-фінансові скандали обійшли. А відтак він почав втрачати популярність. Тому депутат вирішив нагадати про своє існування заявою про стеження, перевівши увагу суспільства з корупційного "квартиргейту" в зовсім іншу площину. Чим закінчуються подібні заяви?

У травні минулого року Олег Ляшко розповідав про спробу підкупу депутатів фракції "Радикальної партії" парламентарем Сергієм Клюєвим нібито за те, щоб фракція не голосувала за зняття з нього недоторканності. Генеральна прокуратура розслідує цей факт і вимагала від Ляшка дати свідчення у справі. Але так на нього і не дочекалася. Шляхом Ляшка ходив і мер Львова, лідер "Самопомочі" Андрій Садовий, який перед минулорічним голосуванням за проект змін до Конституції повідомив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" про спроби підкупити членів його фракції. З цього приводу він навіть ходив на допит в Генпрокуратуру. У підсумку, довести сказане Садовий так і не зміг. А все тому, що подібні заяви робляться виключно з популістською метою і розраховані на протестний електорат: нас переслідують, на нас шукають компромат (а не ми самі вляпуємося в історії з неприємним душком), підкупляють, ми – жертви режиму", - написали антипопулісти.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада