Головний популіст дня: Москаль, який вперто не помічає сепаратистів у області

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який вперто не помічає, що в його області розплодилися сепаратисти
Depo.Влада
25 жовтня 2016 18:13
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Москаль, який вперто не помічає сепаратистів у області
Головний популіст дня: Москаль, який вперто не помічає сепаратистів у області

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Це або хтось хоче видати Закарпаття, він дійсно цінний агент і інформує про всяке перебільшення політичних процесів у Закарпатті, або це чергова фальшивка. Тому нас дуже дивує, що писав чоловік з тих депутатів ВР, які мають по 8 класів освіти...

Бажаючих вилити бруд на Закарпаття дуже багато. Є група людей, яка не може змиритися, що вона втратила владу в Закарпатті. Коли на Закарпатті стало, тихо спокійно, якісь невідомі хакери зламали пошту Суркова. Я б хотів запитати, він хоча б знає, де те Закарпаття, Ужгород?", – прокоментував Москаль оприлюднений хакерами план з дестабілізації України, який був в листуванні Суркова з його помічником.

Дивує, що голова Закарпаття, який і сам депутат обласної ради, не лише особисто не припинив спроби колег приймати антиконституційні рішення, але й уперто продовжує запевняти громадян, що в його регіоні – лад і спокій. Не беремося стверджувати, чи правдивою є оприлюднена інформація про плани Росії щодо Закарпаття, висновки після експертизи зробить СБУ.

Але вже сьогодні керівник апарату голови Служби безпеки Олександр Ткачук повідомив, що зміст окремих файлів збігається з документальними матеріалами, які вилучалися СБУ під час обшуку в рамках кримінального провадження, пов'язаного з розслідуванням сепаратистських рухів на Закарпатті. То ж питання до Москаля: чи готовий він показати всім, що не популіст, і подати у відставку в разі, якщо інформація з "файлів Суркова" підтвердиться?

Більше новин політики читайте на Depo.Влада