Головний популіст дня: Мосійчук, який пророкує "тіла в мантіях" на ліхтарях

Народний депутат-"радикал" Ігор Мосійчук пророкує "тіла в мантіях" на столичних ліхтарях
Depo.Влада
29 вересня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Мосійчук, який пророкує "тіла в мантіях" на ліхтарях
Головний популіст дня: Мосійчук, який пророкує "тіла в мантіях" на ліхтарях

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передаєdepo.ua.

 "Не хочу бути "злим пророком у своїй вітчизні", але саме відсутність правосуддя стала однією з причин Революції гідності, і якщо ми зараз не звільнимо суддів цих, то їх звільнить український народ. Тут розігрується просто фарс. Голова вищої ради юстиції заплутався у прізвищах суддів і номерах постанов, це профанація суддівської люстрації. Якщо сьогодні не буде позитивного голосування за звільнення суддів, то Хрещатик прикрашатимуть тіла в мантіях на ліхтарях", - заявив він.

Кажуть, всі, хто свого часу близько співпрацював з Віктором Медведчуком, ходили до "качалки" і тягали залізо. Так вони нібито копіювали тодішні фізкультурні уподобання шефа.

"Радикали" також хочуть бути схожими на свого лідера Олега Ляшка. Епатажем. Вила, гарбузи, корови, чорнозем в якості їжі, тепер - ліхтарі з вішальниками.

Виглядає ефектно, але не більше того. Під час сьогоднішнього засідання Ради, на якому голосувалися постави про звільнення суддів за порушення присяги, регулярно не дораховувалися і голосів "радикалів".

Приміром, за звільнення судді Приндюк, яка свого часу відпустила на свободу генерала Пукача, з 21 члена фракції Радикальної партії не голосували п’ятеро (один не голосував, четверо були відсутні), за звільнення одіозного судді-"рішали" Татькова – шестеро (п’ятьох "радикалів" не було). А буквально за кілька хвилин до цього за звільнення судді Коваль голоси віддали 20 соратників Ляшка. Виявляється, вони були в парламенті!

То ж, мабуть, Мосійчуку краще не мертвяками на ліхтарях лякати, а говорити про живих.

Вибірковість "радикалів" при голосуванні ледь не залишила декого з одіозних суддів у їхніх м’яких кріслах.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада